ALPHAMOST (5LT)

Etken maddesi ALPHACYPERMETHRİN olan formülasyonu ile kalıcı ve etkin çözümdür.Su bazlı mikrokristal yapıya sahiptir.Haşereler için öldürücü etkiyi arttıran mikrokristal teknoloji su bazlı yapısı ile daha kolay ve güvenli kullanım imkanı sağlar.Etkinliği kanıtlanan formülü ile Haşereler üzerinde en kısa zamanda öldürücü sonuç verir.

ALPHAMOST SC Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı insan sağlığına ve çevreye zararsız Karasinek,Sivrisinek,ve Hamamböceği gibi haşerelerin mücadelesinde evlerde kullanılabilen ve kesin sonuç veren ALPHACYPERMETHRİN etken maddeli Süspansiyon Konsantre SC tipi İnsektisittir.

ÖZELLİKLERİ

Güçlü ve etkili ALPHACYPERMETHRİN maddesi ile 2-4 ay arasında etkinlik gösterir.Lekesiz ve kokusuzdur.Aktif maddesi Mikrokristal teknolojisi kullanılarak Mikrokristal yapı kazanmıştır.Su bazlıdır.Yanma,Parlama,Patlama,ve tahriş gibi olumsuz etkileri yoktur.Güçlü öldürücü ve düşürücü etkilidir.Kullanımı kolaydır.Lekesiz ve kokusuz olduğu için Hastane,Lokanta,Otel,Ev gibi kapalı yaşam alanlarında rahatlıkla Sağlıklı olarak kullanılır.Güvenilirliği artırmak amacıyla formülasyonda aromatik solventler kullanılmıştır. İnsan sağlığına Herhangi bir zarar teşkil etmeyen bu ilaç , rahatlıkla kapalı alanlarda ve insanların yaşadığı alanlarda kullanılabilr.

Formülasyon BileşimiOranıEtkinliğiFormülasyon LD 50Aktif Madde LD 50
Alphacypermethrin100gr /ltÖldürücü15000mgr/kg79-400mgr/kg

HAMAMBÖCEĞİ UYGULAMASINDA SIRT TİPİ PULVERİZATÖRLERLE 0,3-0,5M LİK BANT ŞEKLİNDE SPREYLEME UYGULAMA YAPILIR.LEKE VE KALINTI BIRAKMADIĞI ve KOKUSUZ OLDUĞU İÇİN SU İLE UYGULAMA YAPMANIN SAKINCALI OLMADIĞI TÜM YÜZEYLERDE KULLANILABİLİR.

UÇAN HAŞERE ( KARASİNEK ,SİVRİSİNEK) UYGULAMALARINDA İÇ VE DIŞ MEKANLARDA HER TÜRLÜ İLAÇLAMA MAKİNALASI İLE DAHA ÇOK ULV KULLANILARAK YADA SICAK SİSLEME DUMANLAMA YAPILARAK UYGULAMA YAPILABİLİR.